Solar Benefit System

Ekonomia

oszczędność i inwestycja, która gwarantuje zwrot
Sprawdź ofertę »
Solar Benefit System

Ekologia

zmniejszenie emisji CO2, dbałość o środowisko naturalne
Sprawdź ofertę »
Solar Benefit System

Niezależność

uniezależnienie od nieodnawialnych źródeł energii oraz od komercyjnych dostawców prądu
Sprawdź ofertę »
Solar Benefit System

Przyszłość

popularyzacja i promocja energii słonecznej, rozwój nowoczesnych technologii
Sprawdź ofertę »
Solar Benefit System

Odpowiedzialność

materiały tylko najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów
Sprawdź ofertę »
Solar Benefit System

Dobro natury

podniesienie jakości prądu a co za tym idzie - zmniejszenie awaryjności urządzeń
Sprawdź ofertę »

O Firmie

Jesteśmy firmą oferującą rozwiązania solarne dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Od lat zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych. Przeprowadzamy audyty techniczne i analizy energetyczne. Ilość i różnorodność realizacji dokonanych zarówno w kraju jak i za granicą sprawiła, że mamy nie tylko fach w rękach, lecz również rozległą wiedzę oraz determinację do wdrażania innowacyjnych sposobów pozyskiwania energii słonecznej na rynku polskim.
Naszym celem jest popularyzacja i promocja energii słonecznej, a co za tym idzie, przyczynienie się do ochronnych środowiska poprzez ograniczenie emisji CO2.

Jak działamy?

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz rzetelne informacje na każdym etapie wdrażania instalacji solarnych. Przeprowadzamy audyt techniczny, który pozwala na dobór optymalnych urządzeń. Poprzez analizę energetyczną sprawdzamy profil energetyczny oraz koszty. Wszystko po to, aby idealnie dopasować instalację do wymagań klienta. Proces ten jest kluczowy, gdyż prawidłowo dobrana instalacja solarna daje możliwość korzystania z niewyczerpalnego źródła energii przez bardzo długie lata.

Czego używamy?

Produkty przez nas instalowane pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Dostarczają oni instalacje solarne wysokiej jakości z gwarancją do 25 lat. Materiały te są poddawane regularnym kontrolom i certyfikacji w zakresie bezpieczeństwa, żywotności i obciążalności.

Czy to się opłaca?

Założenie instalacji solarnej to inwestycja z gwarancją zwrotu. Oszczędności wygenerowane przez moduły solarne są niebagatelne. Dobrze zaprojektowany system fotowoltaiczny pozwala na pokrycie 90% zapotrzebowania energetycznego przykładowego czteroosobowego gospodarstwa domowego. Co za tym idzie, rachunki za prąd zmniejszają się o 90% w skali roku ! (źródło: Fundacja BOŚ)
Zgromadzona nadwyżka energetyczna jest odkładana w magazynie energii. Dzięki ustawie z 2015 roku, mamy gwarancję odkupienia nadwyżek przez lokalnego dostawcę po cenie gwarantowanej i wyższej niż rynkowa (Dz.U. 2015 poz. 478 z dnia 20 lutego 2015).
Nowoczesne instalacje OZE mogą korzystać nie tylko z pełnego nasłonecznienia, ale również z promieniowania rozproszonego. Dzięki temu, panele słoneczne wytwarzają prąd w pochmurne i deszczowe dni, a nawet podczas opadów śniegu.